AGAM קידום אתרים

אסטרטגיות SEO לניהול המוניטין

חשיבה יצירתית יכולה לעזור למוניטין שלך
חשיבה יצירתית יכולה לעזור למוניטין שלך

החל מבעלי נכסים המחפשים דיירים פוטנציאלים להשכרת דירות דרך חברות המבקשות להעריך את הספקים שלהם, מנוע החיפוש של גוגל מהווה כיום את המקור למדידת המוניטין. בתוך כך, תוצאות החיפוש בגוגל יכולות להשפיע על עיצוב המוניטין של החברה (או אדם פרטי) וכן לעצב את דעתם של אלו המתעניינים.

לפיכך, SEO בתור מרכיב חשוב בניהול המוניטין, הפך זה מכבר למרכיב חשוב בשיווק במנועי חיפוש. גם עסקים וגם אנשים פרטיים צריכים לדעת לשים ידם על תוצאות החיפוש המייצגות את שמם וזאת בנוסף למוצרים ולשירותים שהם מספקים.

מאמצים אלו נוגעים גם לחיים הפרטיים שלנו. נסה לחשוב על מעבר לשכירות בדירה המושלמת או על מציאת עבודת חלומותיך. אם בעל הבית מחפש את השם שלך במוצא רק תכנים שליליים באחד הדפים, רוב הסיכויים שתתקשה להתחרות בדיירים פוטנציאלים אחרים.

קידום אתרים אפקטיבי יכול לעזור לך לשלוט בסוגים שונים של חיפושים ובתוך כך, לסייע לך להגיע לאופטימיזציה של מידת ההערכה של מותג או אדם באופן פרטי. להלן מספר אסטרטגיות מובילות לניהול המוניטין ברשת, המונעות על ידי קידום אורגני וערוצים נוספים של שיווק באינטרנט.

פתח אסטרטגיית ייצור ביקורות

אחת המהלומות הקשות בגללה מוניטין של חברה עלול להיפגע היא ביקורת רעה. מספיק ביקורת רעה אחת לפגיעה במוניטין של חברה ברשת.

עליך לפעול בהגנתיות ולעודד לקוחות להשאיר ביקורות חיוביות ברשימות Google My Business ובאתרי ביקורות אחרים ברשת. בהתאם לעסק שלך, באפשרותך לעצב כרטיס ביקור ייחודי, או להציע קופונים כדי להניע לקוחות מרוצים לפעול. ניתן להציע "הוכחת סקירה" ובתמורה לתת הנחה עתידית על רכישות. דרך זו יעילה ולגיטימית.

קבלת הרבה ביקורות חיוביות, לא רק שמסייעת לבנות את המוניטין ברשת, אלא גם יכולה לאזן בעתיד ביקורות שליליות (ללא פגיעה בדירוג 5 הכוכבים שלך).  עליך להיות יצירתי ולגבש אסטרטגיה לקבלת ביקורות המתאימה לצורכי הלקוחות שלך.

צור תכנית פעולה לטיפול בלקוח לא מרוצה

כאשר ביקורות שליליות כן עולות על העסק שלך להיות מסוגל לטפל באותן ביקורות. המפתח הוא להגיב בזמן למרות שבאופן ייחודי, במאמר זה אני אציע לכם מספר דרכים יצירתיות (ומשעשעות) כיצד להגיב לביקורות שליליות כמעט בכל תצורה.

קיימות דרכים רבות ליצירת תכנית מגירה ללקוחות לא מרוצים המשאירים ביקורות שליליות. דרכים אלו מהוות את הבסיס ליצירת תהליך אוטומטי לתגובה לביקורת שלילית ומסייעות לטפל בבעיה.


להזמנת שירות הדחקת אזכורים שליליים בגוגל לחצו כאן


הרחב את הנוכחות ברשתות החברתיות

בנוסף לפרסום ב- Google My Business, עליך להרחיב את נוכחות המותג של במספר רשתות חברתיות כגון LinkedIn, Twitter, Facebook, Instagram, SnapChat, Pinterest ועוד.

הפרופילים ברשתות חברתיות אלו מהווים נכסי SEO חשובים היכולים לסייע לך להגיע לראש רשימת תוצאות החיפוש בגוגל. זאת בעיקר בזכות העובדה שאתרים אלו כשלעצמם, בעלי דירוג גבוה מאד. יצירת פרופילים ברשתות חברתיות אלו סביב המותג שלך, יכולים לסייע מאד בשיפור תוצאות החיפוש. שיטה זו יעילה במיוחד עבור אנשי מקצוע ויועצים אשר תוצאות החיפוש סביב השם או המותג שלהם מאד חשובים להם.

בצע אופטימיזציה טובה בכל המקומות האפשריים ברשת אליהם אתה חשוף

יישום עקרונות של הקידום האורגני בכל הנקודות החשופות שלך ברשת, יכול לסייע רבות להגיע לדירוגים גבוהים בתוצאות חיפוש בגוגל. כאשר האתר שלך מופיע ראשון בתוצאות החיפוש, הקפד לכלול את שם המותג בכותרת הדף ובתיאור של דף הבית.

כמו כן, תמיד יש אפשרות להחזיק כתובות URL נוספות הכוללות את שם המותג שלך, רק לצורכי מיתוג ב-  Facebook, Pinterest, and Google+. ניתן ליצור כתובות אלו באמצעות מילות המפתח המובילות לשיפור תוצאות החיפוש.

כמו כן, במקום להציג את הפרופיל תחת האדם הראשון (לדוגמא: החברה שלנו קיימת מאז…), הצג אותו תחת האדם השלישי ליצירת רלוונטיות טובה יותר של מילות מפתח.

הפעל אסטרטגית תוכן

אחרון אך לא פחות חשוב, יישום אסטרטגיית תוכן יכול להיות השחקן המוביל שלך בהגנה אקטיבית על מוניטין העסק שלך. מאמרים, פרסומי חדשות ופוסטים (כולל פוסטים אורחים) יכולים להוות נכסים רבי ערך אשר יקדמו את תוצאות החיפוש של הדפים שלך למקום הראשון.

הגישה הקלאסית כוללת פרסום תכני חדשות בבלוג שלך, העוסקים ברכישות חדשות בשוק, בפרסים או בהישגים של החברה שלך. עבור כל ידיעה בעלת ערך, מומלץ להשקיע פרסום. תוכל לבצע אופטימיזציה לפרסומים אלו באמצעות מילות מפתח וכן להתאים מילות מפתח המתאימות למוצר/שירות.

לסיכום, תוכן ללא כל ספק עומד בראש ניהול המוניטין ברשת. האתגר הוא ליצור תוכן הראוי לדירוג גבוה המאפשר לך להרחיב את נוכחות המותג שלך ולהופיע בראש תוצאות החיפוש בגוגל.


יש עליך כתבות/ ביקורות שליליות בגוגל? רוצה לקבל הצעת מחיר לניהול מוניטין לעצמך או לחברה שלך ללא התחייבות?

שלח את הפרטים שלך

הפוסט אסטרטגיות SEO לניהול המוניטין הופיע ראשון בAgam שיווק באינטרנט