איגוד השיווק הישראלי

הכירו את יעל ליבני, מנהלת מותג לילי, קימברלי קלארק

מנבחרת המאסטר מרקטרס של איגוד השיווק

יעל ליבני, קימברלי קלארק

זוהי השנה השנייה בה אנחנו מקיימים את קורס הדגל של המכללה לשיווק, קורס Master Marketers Of Tomorrow. עבורנו, Master Marketers of Tomorrow הם אנשי שיווק שזכו בהערכת מנהליהם, ושנתפסים בחברה בה הם עובדים כמי שצפויים להיות מובילי התחום בעתיד. השנה בנינו נבחרת של 26 משתתפים שזוכים לשמוע הרצאות מסמנכ"לים ומנכ"לים המובילים בתחומים שונים הקשורים לעולם השיווק. משום שאנחנו מאמינים בהם לפחות כפי שהמנהלים ששלחו אותם אלינו מאמינים בהם, החלטנו להציג בפניכם את מומחי השיווק של המחר. אז קבלו את יעל ליבני, מנהלת מותג לילי, קימברלי קלארק.

נאום המעלית שלך – מי את ב-50 מילים?

קוראים לי יעל, אני בת 29, אמא של לביא השובב ונשואה לאהוד. אני קמה בכל בוקר במטרה ליהנות, לצחוק ולהתרגש. אני זכרונאית בנשמה (גם היום כשאני גרה בתל אביב) ואני מטורפת על ארטיק בומבה. הייתי במשך שנתיים וחצי חלק מהצוות המנצח של "לעומק התודעה" ומזה 3 שנים שאני עובדת בקימברלי קלארק וכיום אני מנהלת מותג לילי.

איך הגעת לתחום השיווק ומה מניע אותך?

מאז שאני זוכרת את עצמי אני מכורה לפרסומות, מזמזמת ג'ינגלים במקלחת ומנסה לשנורר עותק של דג הזהב. התחלתי את דרכי בכלל במשרד הביטחון, אבל ברגע שסיימתי את התואר היה ברור לי שאני חייבת להגשים את החלום שלי- החלום לעבוד בעולם הפרסום והשיווק וזה מה שמניע אותי גם היום.

איפה את מחפשת השראה?

אני בת מזל שהאנשים סביבי הן בחיים והן בעבודה עוטפים, מלמדים ומעוררי השראה עבורי. בנוסף, אני משתתפת בסשנים וסדנאות העשרה מטעם העבודה בהם אני שואבת השראה מcase studies מהארץ ומהעולם.

מפרגנת? על איזה מהלך שיווקי מהתקופה האחרונה היית מתה להיות חתומה?

סדרת הסרטונים של מילקי עם רועי כפרי פשוט מעולה בעייני. אני לומדת ולוקחת ממנה המון על עולם השיווק החדש שאנחנו חיים בו ועל יצירת תוכן.

מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה?

אני רוצה להמשיך ללמוד ולהתפתח ולהיות חלק מחברות חדשניות ופורצות דרך. אני מאחלת לעצמי שהאש והאנרגיה שבוערות בי ימשיכו להניע אותי בכל יום כאילו שזה יומי הראשון בתחום.

The post הכירו את יעל ליבני, מנהלת מותג לילי, קימברלי קלארק appeared first on איגוד השיווק הישראלי.